Originální spagyrická bio kosmetika

„SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA JE MOSTEM MEZI KLASICKOU HOMEOPATIÍ, BIO KOSMETIKOU, MODERNÍ BYLINNOU MEDICÍNOU A AROMATERAPIÍ. ÚŽASNÉ SPOJENÍ DÁVNÉHO UMĚNÍ A NEJNOVĚJŠÍCH VĚDECKÝCH POZNATKŮ…“

Připravujeme ji pro Vás v čistém prostředí březovského lesa. Spagyrická bio kosmetika pokožku harmonizuje a umožňuje jí, aby sama nastartovala regenerační procesy a plnila všechny své funkce. Spagyrické kosmetické přípravky plně respektují biorytmy našeho těla a potřeby pleti. Nezávisle na jejím typu dodávají kožním buňkám živiny rychle a šetrně. Receptura výrobků je koncipována tak, aby aktivní látky pronikly do nejhlubších vrstev hraničního orgánu (kůže) a tím umožnily obnovit a zachovat rovnováhu pleti.

Toto je možné pouze tehdy, když použijeme rostlinu jako celek (všechny její části) a souhrn všech potřebných mastných kyselin, vitamínů a fytosterolů v optimálním poměru.

Účinek emulzí je zesílen přípravou vlastních spagyrických výtažků a esencí. Tomu předcházela dlouholetá praxe a trpělivé studium, založené na zkoumání charakteristik rostlin a planetárních vlivů, jak na jednotlivé části rostliny, tak i na jednotlivé procesy výrobní.

Používané suroviny mají certifikáty Bio, známky Fair Trade, Demeter nebo Ecocert.