AURUM SOL spagyrický revitalizační pleťový krém v bio kvalitě

483,00  včetně DPH

AURUM – Luxusní omlazující pleťový krém (30 ml sklo)

Skladem

Popis

Nezávisle na typu a stáří pokožky dodává Aurum Sol naší pleti všechny potřebné látky, které přispívají k optimální hydrataci, výživě, regeneraci a ochraně. Díky flexibilitě emulgačního systému se přizpůsobí momentálnímu stavu pokožky. Většina ingrediencí v něm obsažená má sluneční charakter a tím přispívá ke zpomalení procesu stárnutí. Spagyrické rostlinné výtažky růže stolisté a úročníku bolhoje v kombinaci s koloidním zlatem, stříbrem a sírou a výtažky z gotu koly a mořských řas výrazně podporují regenerační, omlazující a detoxikační procesy. Vitaminy a mastné kyseliny obsažené ve vzácných olejích dodávají pleti hlubokou výživu a tím podporují její rovnováhu. Celý tento komplex účinných látek přispívá k elasticitě pleti, udržení hebkosti, zmírňuje podráždění a vybraná kompozice esenciálních olejů nejvyšší kvality dodává pocit svěžesti a smyslnosti.

Složení: Voda z islandských ledovců, Koloidní zlato, Jojobový olej3, Obilný alkohol, Rostlinný emulgátor z oliv, Kakaové máslo2,3, Koloidní stříbro, Mangové máslo, Glyceridy mastných kyselin, Opunciový olej3, Arganový olej3, Koloidní síra, Olej ze semen granátového jablka3, Olivový olej 1, Vitamin E, Glycerol3, Parfum*, Výtažek z gotu kola, Lecitin, Xantanová pryskyřice, Levandule lékařská**, Pomeranč**, Výtažek z jasmínu pravého, Ylang-ylang**, Růže damašská**, Slunečnicový olej, Výtažek z vanilky pravé, Grapefruit**, Výtažek z mořských řas, Cedrové dřevo**, Spagyrický výtažek z růže stolisté5, Spagyrický výtažek z úročníku bolhoje5, Součásti esenciálních olejů*

*součásti čistých 100% esenciálních olejů, **100% čisté esenciální oleje, 1certifikace Demeter, 2certifikace Fair Trade, 3z ekologického zemědělství,  5spagyrický výtažek (rekombinované částí rostlinné v zesílené čisté podobě)

Aplikace: Krém nanášíme nejlépe ráno i večer na očištěný obličej, krk a dekolt na suchou čí vlhkou pokožku dle svého pocitu

Použití: Každodenní.

Doporučení: Nejvyššího účinku dosáhneme aplikací v neděli ráno a večer na čistou, vlhkou tonizovanou pokožku, ostatní dny v týdnu nejlépe ráno.

  • Bez konzervace
  • Vegan
  • Vhodný pro všechny typy pleti

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “AURUM SOL spagyrický revitalizační pleťový krém v bio kvalitě”