Kosmetické ošetření metodou RYTMICKÁ KOSMETIKA

Předchůdce výroby SPAGYRICKÉ BIO KOSMETIKY byla RYTMICKÁ KOSMETIKA.

RYTMICKÁ KOSMETIKA je unikátní metoda péče o tělo, která respektuje přírodní rytmy (roční období, měsíční fáze a astrologická znamení) a zdravotní stav ošetřovaného. Její nedílnou součástí je komplexní příprava celého těla na kosmetické ošetření. V průběhu této fáze se pravidelně střídají teplo a chlad, tma a světlo, pohyb a klid, což umožní přivést naše tělo a mysl do rovnováhy a připravit ho k přijetí kosmetické péče.

Celková procedura má svůj specifický postup – začíná od nohou, přes břicho, ruce, krční páteř, pokožku hlavy, obličej a končí v oblasti prsou. Nejdříve je prováděna stimulace lymfatického systému masáží, s použitím spagyrických esencí a esenciálních olejů. Pak následuje kosmetické ošetření pokožky obličeje, krku (dekoltu) a rukou. V závěrečné části je prováděna aktivizace organismu stimulací nervových zakončení za použití rytmické masáže, zpočátku vyšším tlakem, postupně ustupujícím až k hlazení. V této fázi jsou použity odlišné spagyrické výtažky, esenciální oleje a polodrahokamy než na počátku ošetření. Tento postup umožňuje dosáhnout celkového uvolnění mimiky obličeje. Společně s pečlivě vybranou kompozicí ingrediencí odpovídající aktuálním potřebám pleti jsou vytvořeny vhodné podmínky pro krásnou pleť.

Tato metoda kosmetického ošetření pleti má i duchovní rozměr. Jejím cílem je umožnit ošetřovanému rozpomenout se na původní první kontakt, který jsme zažili po svém příchodu na Zem. Umožňuje mu vnímat svou Podstatu skrze dotek, vnímat své oddělení a zároveň harmonické spojení s Celkem.